12 жовтня в спортивному залі ФСТ "Динамо" м. Житомир команда ДЮСШ "Академія футзалу" Житомирської міської ради дебютувала в Кубку України з футзалу серед жіночих команд у матчі проти ФСК "Пальміра" (м. Одеса). Дві команди показали видовищну гру з великою кількістю гольових моментів та неймовірною самовіддачею, але м'яч побував у воротах обох команд по одному разу. Матч закінчився з рахунком 1:1, а в післяматчевих пенальті супер сейфи нашої воротарки та більш влучні удари гр